Turkish Arabic English German Italian Persian Russian

Sivri Drop Aksesuarlar

type your text for first image here

Sivri Drop Aksesuarlar

Yeni Metal Aksesuarlar

Montaj presleri

Yeni Metal Aksesuarlar

Sivri Drop Aksesuarlar

18-50 Numara arası bütün ölçülerde, imalatçı firmadan

Sivri Drop Aksesuarlar

Yeni Metal Aksesuarlar

yeni çıkan metal tekstil aksesuarları

Yeni Metal Aksesuarlar

Suzan Düğmeler

18-50 Numara arası bütün ölçülerde, imalatçı firmadan

Suzan Düğmeler
Live Help

 

Yeten Kalıp Aksesuar ve Makina Sanayii, kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.

Firmamız, sektörde sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla, yüksek verimli, güvenilir,kaliteli, sağlam ürünler imal etmektedir. İmalat ve satışını yapmakta olduğumuz kalıp ve tekstil aksesuarları, dizayn ve projeleri firmamız bünyesinde yapılmış olup uzun süreli ve çok titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir.

25 Yıllık Deneyim.

25 yıllık mühendislik tecrübemiz ve bu 25 yıl boyunca dünyanın birçok ülkesinde bulunarak teknolojik gelişimleri takip etmemiz; amacımıza ulaşarak müşterilerimize daha iyi ürünler sunmamızı, daha kaliteli servis vermemizi sağlamıştır.

Sınırsız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerden almış olduğu olumlu tepkilerle hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Tüm ürünlerimizin tasarım ve kalıpları firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Son sistem makinelerimizde üretilen kalıplar daha sonra üretim bandına alınır.

 

Öncelikli hedefimiz yatirima yönlenmek, teknolojiyi yakindan takip etmek ve bu merkezden hareketle müsterilerimize daha iyi ve kaliteli ürünleri daha düsük fiyatlara sunabilmektir.

 

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamak, yönetimde kalite anlayışını benimseyen, istikrarlı ve dinamik bir firma yapısı oluşturmak, çalışan memnuniyeti ve etkinliğini arttırmak, sahip olduğumuz birikim ve deneyimimizle ilerlemek, aynı zamanda ihracatımızı Dünya ülkelerine yayarak büyümek öncelikli hedeflerimizdir.

 

 

1500 m2 kapalı alanı bunulan fabrikamızda 60 adet Eksantrik press Sodick AQ325L Cnc tel erezyon, Taiwan Takisawa cnc  torna,  Quaser cnc işleme dik merkezi, Elar dalma erezyon,2 Adet  First  Kalıpçı freze, Furkan Delme Erezyon, Metal Enjeksiyon, Taş dizim ve montaj atalyösi Kaplama parlatma tesisi. Elektro statik toz boya tesisi.

   

 

Sodick Tel Erezyon Quaser Cnc Dik İşleme
   
Elar Dalma Erezyon Takisawa Cnc  Torna